Director Tehnic

Job Expired

Companie distribuitoare de utilaje și echipamente pentru agricultură

Responsabilități:

AgriBusinessJob, agenție de recrutare personal în sectorulagricol, activă în România din 2010, recrutează pentru clientul său, companie multinațională producătoare de inputuri agricole.

Zona: Galați

     Responsabilitati

  • Asigură coordonarea departamentului tehnic
  • Asigură dezvoltarea personalului tehnic
  • Identifică și coordonează dezvoltarea proiectelor tehnice
  • Planifică și prioritizează activitățile departamentului tehnicCerințe:
  • Minim3 ani în domeniu – activitate service / utilaje;
  • Cunoștințe tehnice în domeniul mecanicii;
  • Cunoștințe în domeniul managementului organizitonal;
  • Capacitate de a înțelege mesajul verbal, scris;
  • Capacitate de reținere a informațiilor, flexibilitate în gândire;
  • Abilități bune de comunicare, asertivitate;
  • Atenție concentrată și distributivă;
  • Rezistență la sarcini repetitive și stres;
  • Promotor al schimbării – spirit inovator, creative;
  • Abilități coordonare, planificare și organizare;Beneficii:• Pachet salarial motivant;
    • Bonusurideperformanțășidinvânzări.
  • This job has expired!