Inginer Vanzari Produse Tehnice

Descriere angajator:

  • Companie multinationala cu activitati in domeniul tehnico-industrial.

Responsabilitati:

  • Administrarea si dezvoltarea portofoliului de clienti
  • Prezentarea, promovarea, vanzarea si servisarea produselor
  • Participarea la negocieri tehnice si oferte comerciale
  • Intocmeste rapoarte de interventie dupa executarea fiecarei misiuni de lucru;
  • Realizează raportări lunare pentru justificarea timpului de lucru si a cheltuielilor lunare;

Candidatul ideal:

  • Studii tehnice de specialitate în domeniile electromecanic sau mecanic constituie un avantaj
  • Experienta in domeniul vanzarilor de echipamente pneumatice si hidraulice constituie avantaj
  • Limba engleză – nivel mediu
  • Abilitati de negocieri tehnice si comunicare
  • Pemis de conducere categoria B
  • Bune cunostinte de operare PC (Office, Internet)

Asteptam CV-ul dumneavostra pe adresa cv@ingineri.com.ro

(0)